Stavba střechy

rekonstrukce střechy

Bez střechy to vůbec nejde. Dům by byl bez ní k ničemu. Mohl by být postavený z nejmodernějšího stavebního materiálu, ale kdyby mu chybělo to základní – tedy střecha – neplnil by vůbec svůj základní účel, kterým je bydlení. Proto i výběru nové střechy je třeba věnovat řádný čas a nic neuspěchat.

Rekonstrukce střechy se vším všudy

U starších domů se občas stane, že krov již není, tím čím býval, a že je reálný předpoklad, že novou střešní krytinu neunese. Rekontrukce střechy se jeví jako jediné možné řešení, aby střecha přečkala dalších několik desítek let. Minimálně po dobu, po kterou budete dům společně se svojí rodinou obývat. Střechy Novák vám provedou celou rekonstrukci střechy novou dřevěnou konstrukcí, která je chemicky ošetřená proti škůdcům a chorobám dřeva.

Když do domu zatéká

Bývá to obvykle k zlosti, když zjistíte, že vám zatéká do interiéru domu. Co teď? Zjistit pravý stav střechy není velmi často pro laika nikterak jednoduché. Pak máte na výběr povolat někoho, kdo danému oboru opravdu rozumí. Pokud firma opraví na 300 střech ročně, určitě ji lze považovat za hotového odborníka. Takovou firmou jsou i Střechy Novák. Proto jistě neprohloupíte, když o radu a opravu střechy požádáte přímo je. Firma zhodnotí současný stav a vyhodnotí další postup práce. Kromě toho Střechy Novák zajišťují kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce, takže vlastně všechno.

Od střech vilek až po střechy velkých činžáků

Střechy Praha umějí kompletně zrekonstruovat střechu nejen u klasické rodinné vilky, ale také u velkých činžovních domů ve městech. Toho využívají také ti, co si chtějí nechat postavit luxusní podkrovní byt. Vedle toho můžete firmu využít i pro stavbu pergoly na zahrádce nebo menší dřevěné stavby tamtéž.

Výhodná střecha na klíč

Při stavbě nové střechy se nechcete již o nic dalšího starat? Pak si vyberte službu střecha na klíč od firmy Střechy Novák. V deseti krocích, které zahrnují mimo jiné i poptávku, trojrozměrnou prezentaci projektu v software SEMA, zhotovení krovu a klempířských prací až po předání střechy investorovi, vám zrealizují zakázku k vaší plné spokojenosti.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *