Důvody, proč pořídit cestovní postýlku

Rádi cestujete? Víte o tom, že se cestování nemusíte vzdávat ani po příchodu miminka do vaší rodiny? Miminko sice potřebuje nejen v noci, ale i přes den pravidelně spát a odpočívat, ale i přesto je cestování s moderními pomůckami jednoduché. Nenahraditelnou součástí na cesty je cestovní postýlka. V dnešním článku se podíváme, proč cestovní postýlku pořídit.

pokračování článku

Jak zařídit pokoj pro školáka?

Půjde v září vaše dítě do školy? Pak byste měli jeho hnízdečko hraček proměnit v místo, kde si může nejen hrát, ale také studovat a pracovat. Školáci mají zcela jiné potřeby než malé děti, na což byste jako rodiče měli myslet dopředu. V dětském pokoji by se měla objevit studovna, ale nemělo by být zatraceno ani místo pro hraní. Jak skloubit tyto dva prostory dohromady? Na to se podíváme v dnešním článku.

pokračování článku

Jak by měla vypadat správná ložnice?

OLYMPUS DIGITAL CAMERARozhodli jste se pro rekonstrukci ložnice, nebo jste se přestěhovali do nového bytu či domu a přemýšlíte, jak a kde navrhnout ložnici? Ložnice je místo, kde budete trávit spoustu času, a to nejen v noci, a tak by vám nemělo být jedno, jak vypadá. Pro spánek je nejideálnější malý tmavý pokoj. Ale každý preferuje něco jiného. V dnešním článku se podíváme na pár tipů, jak by měla správná ložnice vypadat.
pokračování článku

Malý byt a úsporná řešení

1383114_15452619Spousta mladých párů se touží osamostatnit, ale jelikož nemají dostatek peněžních prostředků na prostorný byt, volí spíše malé byty. Jsou levnější a k bydlení pro dva zatím vystačí. Možná si řeknete, že se v malém bytě nedá pohnout, když tam nastěhujete všechen nábytek. Ale opak je pravdou. I malý byt může nabídnout pravé teplo domova, pokud nábytek dobře uspořádáte. V dnešním článku se podíváme na několik rad, které vám usnadní bydlení v malém bytě.
pokračování článku