Zahrada – místo odpočinku a relaxace

1403881_10246102V současné době je zahrada nenahraditelnou součástí každého rodinného domu. Jedná se o místo, kam chodíte relaxovat, sadit své oblíbené rostliny, nebo kde posedíte se svou rodinou a přáteli. Každý si může ze zahrady vytvořit místo, po kterém jen touží. A v dnešním článku se podíváme, jak by taková zahrada měla vypadat.

pokračování článku

Střiháme živé ploty: Jak vybrat správné nůžky?

1382428_94415178Živé ploty jsou dnes velmi oblíbené – nabízí nejlepší ochranu vašeho soukromí. Jestliže chcete mít plot hezky tvarovaný, je nezbytné ho pravidelně střihat, což potvrdí snad všichni zahrádkáři. Vyměňte klasické nůžky, které jste doposud používaly, za elektrické zahradní nůžky, které vám usnadní spoustu práce. V dnešním článku se podíváme, proč jsou elektrické nůžky stále oblíbenější.

pokračování článku

Jak vybrat kvalitní plot?

1018975_62212081

Téměř každé oplocení je v souladu se stylem místních budov. Rozmanité tvary budov doslova vybízí k zajímavým řešením plotů. Plot by měl být kouzelný nejen zvenčí, ale také zevnitř. Jak tedy najít plot, který se bude hodit k vaší stavbě? Na to se podíváme v dnešním článku.
pokračování článku