Střiháme živé ploty: Jak vybrat správné nůžky?

1382428_94415178Živé ploty jsou dnes velmi oblíbené – nabízí nejlepší ochranu vašeho soukromí. Jestliže chcete mít plot hezky tvarovaný, je nezbytné ho pravidelně střihat, což potvrdí snad všichni zahrádkáři. Vyměňte klasické nůžky, které jste doposud používaly, za elektrické zahradní nůžky, které vám usnadní spoustu práce. V dnešním článku se podíváme, proč jsou elektrické nůžky stále oblíbenější.

Ať už hledáte dlouhé nůžky pro zastřihávání větších živých plotů, nebo potřebujete podobné nůžky, jako je znáte od holiče, pak se obraťte na internetové obchody. Jistě víte, že když přijdete do kamenného obchodu, že jsou zde ceny příliš vysoké. Na internetu jsou ceny příjemnější a navíc je zde rozmanitější nabídka. Koupit si můžete nůžky na drobné úpravy a tvarování keřů, na střihání trávy kolem obrubníků a podobně.

V první řadě byste se měli rozmyslet, zda chcete nůžky na plot elektrické či akumulátorové. Elektrické nůžky uplatníte na menších zahrádkách, kde máte blízko plotu zásuvku s elektrickým proudem. Kdežto akumulátorové nůžky nachází uplatnění hlavně na velkých zahradách, kde nechcete za sebou vláčet kabel. Usnadněte si bydlení v rodinném domě a začněte milovat práci na zahradě díky moderním nástrojům.

Nůžky na živé ploty: Bosch AHS 45-16

Velmi oblíbené na živé ploty jsou nůžky Bosch AHS 45-16, které jsou lehké a vysoce výkonné. Vyznačují se optimálním vyvážením a zaručují snadnou práci v jakékoliv poloze. Tyto nůžky mají také menší rozměry, a tak je můžete snadno ovládat při střihání. Nůžky disponují kvalitním motorem, jež má zvýšený příkon.

Usnadněte si tedy práci na zahradě a mějte krásné živé ploty, aniž byste museli střihat ručně. O vše se postarají moderní pomůcky, jako jsou elektrické a akumulátorové nůžky. Dnes je používá ne jeden zahradník.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *