Tee House – apartmány na horách v samém srdci Čeladné

apartmány na horách

I v České republice najdete půvabná místa v přírodě, která vám nabídnou klid a pohodu, jež potřebujete pro načerpání nových sil po namáhavém pracovním dnu. Ideální je například lokalita Čeladné v Beskydech, jež nabízí relaxaci nejen pasivní u sklenky dobrého vína, ale také aktivní. Najdete zde příležitost pro koupi moderních apartmánů, jež vám mohou vytvořit váš druhý domov.

Malebná příroda a aktivní trávení odpočinku

Apartmány Tee House Čeladná plně využívají vše, co zdejší krásná beskydská příroda nabízí. Moderní budovy respektují okolí, přičemž jsou přirozenou součástí resortu Golf Čeladná. Je tedy pochopitelné, že jejich obyvatelé mohou používat vše, co resort poskytuje – golf, cyklistika, jízda na koních, lyžování i běžkování na profesionálně upravených tratích. Okolní krajina přímo láká k tomu, aby svůj volný čas člověk využil k aktivnímu odpočinku na čerstvém horském vzduchu.

Výborné jídlo z celoročně otevřené restaurace

Jestliže potřebujete načerpat novou energii, jsou apartmány na horách vhodným místem, protože tu najdete také restauraci a bar. To je samozřejmě velká výhoda, jelikož máte postaráno o jednu ze základních potřeb. Dobře se najíst je důležitou podmínkou pro spokojený život. A co je lepšího než se nechat hýčkat a objednat si jídlo z celoročně otevřené restaurace, kde je pro vás připravena polopenze či plná penze? Nebo vám budou stačit pouze snídaně? Stačí si vybrat z bohaté nabídky chutných pokrmů připravených z prvotřídních potravin.

Apartmány Tee House Čeladná

Vše pro vaše pohodlí

Apartmány Tee House jsou přizpůsobené náročným požadavkům jejich obyvatel. Proto je jejich součástí také služba domovníka, jenž se v době nepřítomnosti postará o převzetí pošty, o donášku jídla z restaurace, zarezervuje vám masáže i zapůjčení horských kol a dohlédne na úklid apartmánu včetně zahradnických úprav.

 

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *