Tipy pro výběr správného zahradního párty stanu

párty stany

Párty stany nejsou pouze doplňkem zahrady. Vidíte je u vstupů do budov, jako prodejní stánky, při kempování nebo jako záštitu velkého mejdanu. Jejich kompaktnost zaručuje, že jdou snadno složit a opět rozložit, jak se vám to hodí. Proto vás mohou doprovázet všude a při mnohých aktivitách. Při jeho volbě je však dobré dbát několika dobrých rad.

Jaká konstrukce párty stanu je lepší?

Na tuto otázku neexistuje správná odpověď. Zahradní párty stany můžete pořídit v klasické podobě, sestavené z úzkých trubiček. Tento druh disponuje nezanedbatelnou lehkostí, již oceníte především při transportu. Dalším pozitivem je cena, kdy lze tyto stany zakoupit již od pár set korun. Nůžková konstrukce je dražší variantou. Ačkoliv se vám větší investice nemusí zamlouvat, je stabilnější a postavená doslova za pár minut. Obecně se doporučuje pro dlouhodobé využití volit modely nůžkové, klasické pak pro občasnou manipulaci.

Zahradní altánek pro rodinné posezení i svatbu

Na dnešním trhu je na výběr nepřeberné množství všech druhů stanů. Od malých, s posezením pro čtyři, až po veliké, kde lze uspořádat velkou oslavu. Dají se také kombinovat a sestavit ve skutečně ohromné zastřešení třeba i pro svatbu. Neopomeňte se před samotným nákupem přesvědčit, že máte na stan dostatek místa.

Myslete na detaily, které se vyplatí

Zahradní párty stany jsou mnohdy dodávány s bočními stěnami. Tato vychytávka se vám nejednou vyplatí, když se budete chtít nečekaně bránit před deštěm či větrem. Krátká instalace nepřeruší žádnou rodinnou sešlost a vám odpadne dlouhodobé sledování předpovědi počasí. Déšť je obecně ten největší nepřítel venkovních aktivit. Vyplatí se pomyslet na kvalitu materiálu vybraného modelu. Rozhodně ani v tomto ohledu nešetřete, a to ze zřejmého důvodu. Levné párty stany mají nízký podíl PVC v užitém materiálu, čímž hrozí jeho promočení. Čím větší procento proto na příbalové informaci naleznete, tím lépe.

Máte představu konkrétní barvy, kterou by váš zahradní párty stan měl mít? Ani v tomto rozhodnutí vám dnes nic nestojí v cestě. V široké nabídce si vybere každý, ať už potřebuje zastřešení pro celou rodinu nebo jen útulný zahradní altánek.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *