Trendové sedací soupravy z exotických materiálů

sedačkaVáš obývací pokoj máte téměř zařízen, ale chybí vám ještě jeden kus nábytku? A v podstatě ten nejdůležitější, jež tvoří převážnou část každého obývacího pokoje? Máme na mysli sedací soupravu a pokud ji právě vybíráte, pak by vás mohli zajímat naše dnešní tipy na netradiční sedací soupravy z exotických dřevin. Neskutečně oživí ten váš obývací pokoj, dodá mu exotickou atmosféru a vy budete mít v této místnosti zcela originální kus nábytku.

Jaké jsou výhody sedací soupravy z exotických dřevin?

Sedací soupravy z exotických dřevin mohou být vyrobeny z několika materiálů. Jistě všichni moc dobře znáte ratan. Ten je u nás velmi oblíbený. Mezi další exotické dřeviny, které se používají na výrobu sedaček je např. banánový list nebo vodní hyacint. V tomto případě se jedná o docela zvláštní dřeviny, které však vypadají nádherně. Výhodou takových sedacích souprav je jejich originální design, přírodní materiál, cenová dostupnost a možnost sundání polstrů a jejich vyčištění či vyprání. Nábytek z exotických dřevin se hodí kamkoli do interiéru. Velice pěkně vypadá třeba v zimní zahradě.

Pojďme si představit několik sedacích souprav z e-shopu lepsizahrada.cz, ke kterým poskytuje tento internetový obchod ve většině případů dopravu po ČR zdarma nebo je možné sedačku vyzvednout osobně nedaleko Prahy v Úvalech. Sortiment sedacích souprav z exotických dřevin mají poměrně široký, takže si ukažme některé vybrané sedací soupravy.

Sedací souprava Moonson

sedaci_souprava_moonson_600Tato sedací souprava je vyrobena jednak z ratanu a použito bylo i mahagonové dřevo. Výplet sedačky tvoří banánový list, což dodává sedací soupravě atraktivitu a měkkost. Po vzhledové stránce vypadá tato sedačka velmi luxusně. Pořídit si můžete celou sestavu, která se skládá z rohové sedací soupravy, křesla a konferenčního stolku se sklem.

Pohovka Corner

pohovka_corner_bananovy_list_544Tato krásná odpočinková pohovka je vyrobena z masivní mahagonové kostry. Výplet je z banánových listů, které jsou v přírodní barvě. Tato sedačka se hodí jak do menšího obývacího pokoje nebo může být součástí třeba odpočinkové zóny v ložnici nebo kdekoli jinde.

Sedací souprava Cubus

sedaci_souprava_cubus_bananovy_list_156220Opět zde máme velice krásnou, luxusní sedací soupravu z ratanu, mahagonového dřeva a výpletu z banánových listů. Soupravu tvoří pohovka pro dvě osoby, dvě křesla a konferenční stolek se sklem. Součásti kompletu jsou i polstry v módní oranžové barvě, která působí příjemně a teple.

Sedací souprava Toscano

ratanova_sedaci_souprava_toscano_541Nádhernou sedací soupravou, kterou si můžete pořídit do svého obývacího pokoje, je sedací souprava Toscano. Kostra je z mahagonového dřeva a výplet je z přírodního ratanu kubu barveného do hnědé barvy. Polstry jsou součástí sedací soupravy a lze je snímat.

Sedací souprava Heine

sedaci_souprava_heine_bananovy_list_polstry_manzestr_154011Velice trendově a robustně vypadá sedací souprava Heine. Pevná kostra a výplet z banánového listu jsou zárukou kvality. Odstín sedačky je zcela přírodní. Opěrky rukou jsou zajímavě řešeny, což dodává sedačce rafinovaný a atraktivní vzhled. Polstry jsou pratelné a rovněž v přírodní barvě.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *