Unikátní projekt Butovická 20

byty butovice

Láká vás bydlení v Praze, ale nevíte, pro jakou oblast se rozhodnout? Chcete investovat peníze do unikátního projektu, který vyniká nejen svým ojedinělým architektonickým řešením, ale též polohou a možnostmi moderního bydlení? Pak se zaměřte na výstavbu nových bytů v Praze Butovicích. Právě tady finišuje projekt B20 slibující luxusní byty i klidné místo pro život pro rodiny s dětmi.

Občanská vybavenost v pěší dostupnosti

Nové byty Butovice představuje projekt Butovická 20. Tato vysoce moderní a kvalitní architektura je zasazena do nádherného prostředí s krásnou atmosférou. V pěší vzdálenosti se nachází metro Jinonice, stejně tak autobus či Galerie Butovice. Ani k lékaři a do školy to nebudete mít daleko. Příjemnou procházkou se sem dostanete za pár minut chůze. V dostupnosti je též sportoviště či fotbalový klub. Byty Butovice osloví opravdu každého. Na první pohled neotřelá stavba vychází z vesnického konceptu bydlení. Poslední volné byty u Prokopského údolí osloví rodiče s dětmi i starší páry hledající klid v obklopení zeleně. K dispozici jsou byty s balkonem i komerční prostor vhodný pro vaše podnikání.

Přesně podle vašich představ

Jestliže vás osloví projekt Butovice, pak se obraťte na profesionály, kteří vám zajistí komplexní hypotéční služby, eventuálně vykoupí váš starý byt. Bydlení v Praze máte na dosah ruky, zapomeňte na staré byty vyžadující nákladné rekonstrukce a vyberte si vlastní technické standardy vyhovující vašemu stylu a vkusu bydlení. Cílem projektu je poskytnout bezpečné a komfortní útočiště náročným klientům. Proto designéři zvolili zejména přírodní materiály, spoustu okrasných květin a dřevin v těsné blízkosti stavby a též moderní technologické postupy reagující na nízkonákladové bydlení. Na webových stránkách můžete využít orientační hypotéční kalkulačku. Tento projekt je také vhodný jako investice do budoucna, protože cena nemovitostí v hlavním městě neustále roste.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *