Víte, jak ušetřit za plyn i tisíce ročně?

ceny plynu

Máte vysoký účet za plyn a potřebujete snížit náklady? Je několik způsobů, jak ušetřit za plyn, například můžete přestat vařit. Nebo se mýt ve vlažné vodě a topit jen tak na 15 – 17° C.  Také můžete změnit dodavatele plynu.

Jak si správně vybrat

Na trhu je v současné době víc jak pět desítek společností, u kterých si můžete objednat dodávky plynu. Změna dodavatele je dnes už běžný standard, u plynu o to víc, že rozdíl ceny plynu u jednotlivých společností je výrazný, a tím i roční úspora peněz přechodem k levnějšímu dodavateli. První, podle čeho budete vybírat, bude tedy pravděpodobně částka, kterou zaplatíte za 1 m3 zemního plynu.

Zkušenosti jiných spotřebitelů jsou důležité

S některými dodavateli už máme vlastní zkušenost, u menších společností si dříve, než podepíšete smlouvu, zjistěte na internetu, jak je hodnotí jejich klienti. Hledejte recenze o dodržení smluvních podmínek, přístupu ke klientům i o rychlosti, s jakou vyřizují případné připomínky či reklamace.

Proč ENRA SERVICES?

Tato dodavatelská firma sice nepatří k velkým a dominantním na trhu, o to menší má ale náklady na provoz společnosti, a může si tak dovolit poskytovat svým zákazníkům opravdu zajímavou cenu plynu po celou dobu platnosti smlouvy. O kolik korun ročně můžete za plyn platit méně si můžete ověřit na srovnávací kalkulačce plynu.

Vychází dobře ve spotřebitelských testech a má příznivá hodnocení svých zákazníků. Jednou z nejlépe hodnocených skutečností je vstřícný individuální přístup firmy ke každému klientovi.

Máte problém s odchodem od stávajícího dodavatele?

Všichni víme, s jakou arogancí dnes dokážou jednat zástupci dominantních dodavatelů se stávajícími klienty a jak složitý může být odchod od nich. Společnost ENRA SERVICES s.r.o. všem svým novým klientům s přechodem od stávajícího dodavatele pomáhá, stačí jen jednat v součinnosti s jejich pokyny.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *