Zakázková výroba na míru

kuchyně na míru

Výroba nábytku na míru je velmi využívanou příležitostí, jak prakticky a zároveň originálně uspořádat vybavení v našem bytě. Můžeme sice nakupovat výrobky po jednotlivých kusech, v malých a neforemných prostorech však vždy natrefíme na problém s jejich umístěním. Zakázková výroba pokrývá celé spektrum domácího i firemního zařízení, nejčastěji však klienti poptávají vyhotovení originální kuchyňské linky.

Pro vášnivého kuchaře a vlastně pro kohokoli, kdo se stará o vaření, není nic horšího než práce v nevyhovujícím prostředí. Bojujete-li s nedostatkem místa v kuchyni, nevhodně umístěnými spotřebiči a každodenním chaosem, který se negativně podepisuje na vašem kulinářství, využijte profesionálních služeb a dejte vaší kuchyni zbrusu novou fazónu. Docílíte větší pracovní plochy a praktického rozložení veškerého nábytku, sporáku, myčky a mnoha dalších komponent nezbytných pro práci.

Originální kuchyně na míru

Svěříte-li se do rukou odborníků, kteří kuchyně na míru zhotovují, jistě nebudete litovat. Na samém počátku bude vyhotoven 3D návrh a předběžná kalkulace. Profesionálové si poradí s všemožnými překážkami, a na základě vašich požadavků vyrobí účelnou a designově perfektní kuchyňskou linku. Vyhrají si s jednotlivými zásuvkami a jejich vnitřním uspořádáním, zaměří se na dostatek úložného prostoru a poskytnou vám užitečné rady týkající se spotřebičů a doplňků usnadňujících činnosti v kuchyni.

Odborná montáž

Vybrat si můžete z nabídky velkého množství barev a materiálů, jež dají kuchyni požadovanou finální podobu. Speciální důraz je ze strany zhotovovatelů kladen nejen na perfektní dílo, ale také na co nejjednodušší možnosti údržby. Na základě společné domluvy provede firma dovoz i kompletní montáž. Pro představu si prohlédněte kuchyně fotogalerie, kde mimo jiné naleznete také hotové zakázky do koupelny, obývacího pokoje, pracovny nebo předsíně. Nábytek na míru řeší též problémy s atypickými rozměry místností, proto využijte nabídky zkušených stavařů a buďte v kuchyni spokojeným pánem.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *