Železářství s dlouholetou tradicí

Eika, to je železářství s dlouholetou tradicí. Nalézt ho můžeme v Brně i ve Znojmě, kde představuje doslova ráj nejen pro maloobchodníky, ale také pro řemeslníky a domácí kutily. Eika totiž disponuje širokým sortimentem železářského materiálu a tak zde naleznete doslova vše potřebné k realizaci svých nápadů, plánů a projektů. Všechny produkty v železářství mají ověřené složení, můžete se tedy spolehnout na jejich prvotřídní kvalitu.

Sortiment železářství Eika je opravdu široký, čítá totiž před dvanáct tisíc položek železářského a jiného zboží, které je skladem a tedy zákazníkovi ihned dostupné. Že si neumíte v tak široké nabídce vybrat přesně to, co potřebujete? Nevadí! Odborný personál vám ochotně poradí a společně naleznete to, co zrovna potřebujete. Tradiční železářství nabízí mimo jiné klempířské výrobky, svářecí materiál, pletiva, sloupky, vzpěry, nářadí a nástroje, barvy, laky, tmely, lepidla a mnoho dalšího.

Zemní vruty KRINNER

Součástí sortimentu železářství Eika jsou i zemní vruty KRINNER. Tyto zemní vruty se těší stále větší oblibě a není divu. Díky zemním vrutům KRINNER snadno a rychle zrealizujete téměř jakékoli projekty. Jde totiž o patentovaný systém pro zakládaní staveb. Proč ztrácet čas kopáním základů a betonováním, když můžeme mít základy během několika chvil. Zemní vruty jsou pozinkované, tudíž disponují vysokou odolností a dlouhou životností. Základové vruty jsou stále častěji vyhledávanou variantou při stavbě pergol, dřevěných teras, zahradních domků, přístřešků pro auto a mnohých dalších objektů.

Kromě železářství, se společnost Eika realizuje také v oblasti prodeje hutního materiálu, čerpacích stanic lpg a vinohradnictví. Stejně jako v železářství, i v jiných oborech je Eika profesionálem na slovo vzatým a spokojenost zákazníků hraje vždy hlavní roli.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *