Zimní pohoda u domácího krbu

Krb

Dům můžete vytápět různými způsoby: kotlem, tepelným čerpadlem nebo kamny na tuhá paliva. Žádný z nich ale nevykouzlí atmosféru útulného pokoje osvětleného plameny tančícími v krbu. Asi není hezčí zimní večer, než ten strávený uprostřed rodiny posedávající na pohovce před krbem a s šálkem teplého nápoje v ruce.

Krby vyžadují precizní práci

Ať už se rozhodnete pro krbová kamna nebo pro stavbu krbu, bude to kromě topného tělesa zároveň estetický prvek, který ovlivní ráz celé místnosti. Aby bylo všechno, jak má být, je lepší svěřit realizaci odborníkům. Zvlášť stavba krbu vyžaduje zkušenost. Je třeba vybrat správnou krbovou vložku z hlediska tepelné kapacity, bezpečnosti i estetického dojmu, izolační a obkladový materiál, je nutné najít optimální umístění v interiéru a důležitá je samozřejmě i přesná práce při samotné stavbě.

Krby rustikální i v moderním pojetí

Pokud žijete v Ústeckém kraji a plánujete realizaci krbu i ve svém domě, jistě znáte firmu Krby Pelant. Už 15 let je dodavatelem krbových a kachlových kamen našich i zahraničních výrobců. Nejsou ale jen obyčejnými prodejci, jejich práce je také navrhování a samotná stavba krbů klasických, plynových, rustikálních i úplně moderních. Stačí  jim jen sdělit svou představu a oni podle vašeho přání navrhnou optimální řešení od krbové vložky až po obklad a vše postaví kvalitně a rychle.

Pokud jde o obklady krbů, můžete vybírat mramor, žulu, pískovec, velmi pěkné jsou cihly a dřevěné římsy. Všechny obkladové materiály jsou k dispozici v mnoha barvách a odstínech, takže není problém zvolit takový, aby ve vašem interiéru vynikl.

Práce zkušených odborníků se vyplatí

Umíte si představit, jak dlouho byste stavěli krb svépomocí? A co všechno byste museli udělat, aby byl nejen hezký, ale i funkční a bezpečný? Některé práce je vhodné svěřit odborníkům a stavba krbů je rozhodně jednou z nich. Jestli jste z Mostu, Teplic, Chomutova, Loun a okolí, ale i z Prahy, obraťte se na Krby Pelant.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *