Bioklimatické pergoly představují moderní řešení pro venkovní prostory

SUNDEX_ARTOSI_58_web

V posledních letech se bioklimatické pergoly staly oblíbeným trendem v oblasti zahradního designu. Vyznačují se totiž nadčasovým designem a dokonalou funkčností, navíc venkovní posezení chrání před nepříznivými vlivy počasí. Co přesně je bioklimatická pergola? Jak funguje? Jaké jsou její výhody?

V podstatě nezáleží na tom, jestli jsou ve vašem hledáčku bioklimatické pergoly Praha, nebo v jiném městě, protože v každém případě chcete dostat precizní produkt s dlouhou životností a ve vysoké kvalitě. Bioklimatická pergola je moderní stínící a zastřešující systém určený pro venkovní prostory. Charakteristická je otočnými lamelami v horní části konstrukce, které můžete elektronicky ovládat a upravovat podle svých potřeb.

Jak bioklimatická pergola funguje?

Hlavními prvky bioklimatické pergoly jsou jednoznačně otočné lamely, které je možné natáčet do různých úhlů, aby se dosáhlo optimálního stínění a ventilačního proudu. Spousta bioklimatických pergol je vybavena senzory, jež detekují změny počasí, například tedy déšť. V případě deště se pak lamely automaticky uzavřou, čímž vytvoří nepropustnou střechu.

Samozřejmě je možné integrovat i osvětlení a případně i vytápění. Pergolu tedy využijete i v noci či během chladnějších měsíců.

Výhody bioklimatických pergol

V první řadě se jedná o flexibilní řešení, neboť uživatelům umožňuje přizpůsobit množství světla, stínu a proudění vzduchu v závislosti na aktuálních podmínkách. Stejně tak pergola poskytuje účinnou ochranu proti slunci, dešti a větru. V neposlední řadě vás nadchne moderní design, který dodává venkovnímu prostoru elegantní a sofistikovaný nádech.

Bioklimatické pergoly představují revoluci v oblasti venkovního bydlení. Kombinují totiž funkčnost, estetiku a udržitelnost, čímž poskytují uživatelům maximální pohodlí a komfort. Jestliže hledáte řešení pro svůj venkovní prostor, bioklimatická pergola může být ideální volbou pro vás. Podívejte se do portfolia společnosti SunDEX, kterou najdete i pod synonymem látkové rolety Praha.

Foto: www.sundex.cz

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *