Na roštu do postele velmi záleží

Už jsme toho napsali hodně o matracích, které jsou důležité pro kvalitní spánek. Nyní bychom se měli zaměřit na rošty do postele, bez nichž by matrace nemohla nabídnout tak skvělé vlastnosti. Jestliže totiž správně zkombinujete rošt s matrací, docílíte pohodlného lůžka, které vám dopřeje spánek, po němž již dlouho toužíte.

pokračování článku

Jak zvětšit byt bez stavebního zásahu?

byd01Místnosti ve svém bytě či domě nafouknout nemůžete, ale jediné, co můžete je uspořádat nábytek tak, aby byly opticky velké. Uvolněte stěny a nainstalujte do místnosti zrcadlo. V dnešním článku se podíváme na pár skvělých vychytávek, jak docílit větších místností.
pokračování článku

Malý byt a úsporná řešení

1383114_15452619Spousta mladých párů se touží osamostatnit, ale jelikož nemají dostatek peněžních prostředků na prostorný byt, volí spíše malé byty. Jsou levnější a k bydlení pro dva zatím vystačí. Možná si řeknete, že se v malém bytě nedá pohnout, když tam nastěhujete všechen nábytek. Ale opak je pravdou. I malý byt může nabídnout pravé teplo domova, pokud nábytek dobře uspořádáte. V dnešním článku se podíváme na několik rad, které vám usnadní bydlení v malém bytě.
pokračování článku