Regály do domácnosti i obchodu si navolíte sami

http://eshop.eu-regaly.cz/

Jen několika kliky na internetu můžete snadno, levně a rychle vyřešit problémy s vašimi atypickými prostory v bytě, dílně nebo sklepě, kde byste rádi uskladnili věci z vaší domácnosti. Již si nemusíte u truhláře objednávat drahý nábytek na míru nebo se pokoušet vyrobit si nějaký svépomocí. Praktické a stabilní kovové police (do vlhkých prostor i plastové) si můžete sami navrhnout a koupit online. Jak?

Na portále eshop.eu-regaly.cz naleznete vedle stálé katalogové nabídky i unikátní konfigurátor, který vám umožní přesně navrhnout regál, který splní všechna vaše očekávání. Zvolíte si nejen typ materiálu, ale i jednotlivé rozměry a počet polic. Pokud je nevyužité místo ve vaší domácnosti rozsáhlejší, můžete si navrhnout větší sestavu na sebe napojených dílů. Konečně můžete naplno využít opravdu každé volné místo!

Nejen do domácnosti

Nabídka se ale neomezuje jen na na police vhodné pro domácnosti. Na portálu si snadno můžete pořídit i vybavení skladu nebo archivu vaší firmy. Kovové regály jsou zde nabízeny v mnoha rozměrech a opět s možností poskládat je do rozsáhlejších sestav pomocí konfigurátoru. Regály do skladu lze navíc vybavit jak kovovými, tak plastovými policemi.

Portál eshop.eu-regaly.cz nabízí řešení i pro majitele prodejen, kteří si sami mohou vybrat vybavení obchodů podle vlastních potřeb. Prostřednictvím konfigurátoru si mohou objednat i celou řadu volně stojících regálů do obchodu, s možností různé výšky i šířky polic, takže jejich zboží bude vždy na očích.

Na objednané zboží se zde navíc nečeká, protože provozovatelé portálu garantují dodání již do jednoho týdne. Vybavení skladu, obchodu či domácnosti bude samozřejmě splňovat přísné evropské normy zajišťující jeho mimořádnou stabilitu a pevnost, přestože jej snadno sestavíte bez použití šroubů.