Nová kuchyň přesně podle vašich představ

kuchyně

V kuchyni většina z nás tráví spoustu času, kromě vaření se tady setkává celá rodina, která tráví čas nad dobrým jídlem nebo jednoduše společně u stolu. Proto by měla kuchyně splňovat všechna kritéria nejen z pohledu funkčnosti a praktičnosti, ale stejně tak je potřeba klást důraz na design. Ten vás nesmí přestat bavit za pár měsíců, proto je někdy lepší ustoupit módním výstřelkům a držet se osvědčené klasiky.

Inspirace skrze kuchyně fotogalerie

Odborník na kuchyně na míru se vedle toho specializuje na vestavěné skříně a další nábytek na míru. Díky tomu je zajištěn individuální přístup, originální řešení a v neposlední řadě též barevné řešení podle vašich představ. Letité zkušenosti, během nichž připravovali návrhy kuchyně s ostrůvkem, rohové varianty nebo jednoduché kuchyně s praktickým rozložením skříněk hovoří za vše. Aktuálně se velké oblibě těší například kuchyně v černém matném laku, který působí luxusním dojmem. V popředí se samozřejmě stále drží vysoký lesk a rovněž dřevo, nesmrtelná klasika kombinovaná s lakem. Nápady na novou kuchyň vám může přinést například fotogalerie kuchyní na míru, kde uvidíte precizní práci v prostoru i smysl pro detail. Výhodou je, že v jakkoliv velké místnosti si specialisté na kuchyně poradí.

Jakou kuchyň vybrat?

V první řadě vás limituje prostor a peněženka. Máte-li velkorysý prostor, kde si můžete dovolit kuchyň s ostrůvkem, získáte velkou pracovní plochu i dostatek úložného místa. Ostrůvek navíc poslouží jako zázemí pro vaření nebo do něj můžete instalovat myčku či pračku. Pokud ale bojujete s místem v typickém panelákovém bytě, pak oceníte chytrá řešení zkušených designérů. Ti vám navrhnout rafinované skříňky i správný tvar a barvy pro optické rozšíření místnosti. Na kuchyňskou linku může snadno navazovat třeba stůl s židlemi nebo bar s vysokým sezením. Vaše nová kuchyň na vás už čeká, stačí ji jen nakreslit a nechat vyrobit.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *