Objednejte si čištění či nátěr střechy a máte střechu jako novou

roofing-3755606_640

Zvažujete výměnu střechy jen proto, že již vypadá staře? Zkuste levnější řešení – renovaci střechy. Pomoci se dá nejen plechové střeše, ale i té se střešními taškami. Ty prokouknou po čištění i nátěru.

U starých plechových střech se s nutností renovace po určité době počítalo. Ale možná nevíte, že se dají renovovat i střešní tašky. Tašky totiž mohou zarůstat mechem, ulpívají na nich různé nečistoty a v neposlední řadě ztrácejí svoji noblesu ztrátou barvy. Pokud však krytina dobře slouží, je zbytečná obří investice do její výměny. Střechu si nechte zrenovovat.

Firma Dachmantechnik provádí čištění střechy a nátěry střech u celé řady střešních krytin. Rekonstruuje pozink, měď, zinek i titan. Může jít o trapézové i vlnité plechy, též o plech falcovaný, čištění a nátěry realizuje na azbestových taškách, asfaltových šindelích, plechových taškách, pálených taškách, betonových taškách i keramických taškách. Rovněž renovuje dřevěný šindel.

Kolik stojí renovace střešní krytiny?

Firma na svých webových stránkách Dachmantechnik.cz uvádí přibližnou cenu za renovaci té které krytiny. Ideální je však zaslat fotografii střechy, případně její rozměry. Získáte tak přesnější kalkulaci a uvidíte, že renovace střechy je vždy výhodnějším řešením než nová střecha.

Renovace střechy nejmodernějšími technologiemi

Dachmantechnik se specializuje na čištění střech tlakovou vodou, nástřik průmyslového laku pod vysokým tlakem, na kvalitní impregnace ve dvou vrstvách se životností až 15 let a na nástřiky povrchově aktivních látek neutralizující zárodky mechů, řas, hub a lišejníků. Ty mají schopnost pronikat hluboko do struktury tašek a tašky tak dlouhodobě chránit.

Povrch tašek po ošetření získává samočisticí schopnosti. Tašky jsou odolné vůči UV záření a zvyšuje se jejich odolnost vůči mrazu. Lakované tašky získají vzhled nových a barva má trvanlivost v nezměněné podobě až 20 let. Díky precizní práci a moderním technologiím lze udělat v podstatě ze staré střechy novou za nesrovnatelně menších nákladů, než by byla výměna střešní krytiny. Odborně provedený nátěr střechy se prostě vyplatí. Objednejte si jej u firmy Dachmantechnik.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *