Zaujměte těmi správnými dveřmi!

dveře grimax

Stavba nebo rekonstrukce vašeho nového domova se chýlí ke konci a vy se nemůžete dočkat, až konečně svůj nový byt či dům začnete obývat. Až prvně přejdete práh, dáte si svoji první kávu nebo k vám přijdou poprvé přátelé na návštěvu.

Vchodové dveře – brána do vašeho království

Až se bude blížit vaše první návštěva nebo váš nový domov přijde třeba zkontrolovat tchyně, jako první vždy zaujmou vchodové dveře. Proto se vyplatí vybírat je opravdu pečlivě. Máte celý dům spíše v tradičnějším stylu? A co zvolit retro dveře? Existují varianty, které mají opravdu propracovaný design až do nejmenších detailů a vy si můžete být jisti, že už když na ně návštěva bude klepat, ocení jejich vzhled i styl. Pokud je váš domov spíše modernějšího ražení, pak zvolte třeba moderní dveře s hliníkovými detaily, které navíc disponují dvěma nezávislými zámky a kovovým stabilizátorem rámu.

Interiérové dveře – klasika nebo posuvné

Jakmile návštěva do bytu nebo domu vstoupí, vytáhněte další eso z rukávu. Exkluzivní interiérové dveře, které nejenom perfektně vypadají, ale navíc bezpečně tlumí zvuk a odolávají jak bouchnutí, tak i útokům domácích mazlíčků. Ať už se u vás doma stane cokoliv, vaše dveře to vydrží.

Rádi byste se pochlubili perfektními dveřmi, ale nemáte dostatek prostoru? Vaše záchrana se nazývá posuvné dveře. Můžete si opět vybrat z nejrůznějších designů a rozmyslet si barvu, povrchovou úpravu nebo třeba to, zda mají být částečně prosklené.

Chtěli byste být také na své dveře pyšní, ale tlačí vás čas? Žádný strach. Firma Grimax zaručuje, že například dveře Vasco Doors budete mít doma do 14 dnů. Zároveň má opravdu široký sortiment a výhradní zastoupení předních značek, takže určitě najdete to, co hledáte. Pobočky má po celé republice, stačí najít tu nejbližší a nechat si poradit od specialistů. Vědí, o čem mluví, to je jasné. Jinak by přece nebyli na trhu už 17 let.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *