Developerský projekt Vackov nabízí klidné bydlení pro jednotlivce i rodiny

Developerské projekty Praha,novostavby Praha,nové byty Praha

Praha může být pro řadu lidí místem zaslíbeným. Ten, kdo má rád ruch velkoměsta a ke svému životu potřebuje mít v blízkosti sportoviště, restaurace, divadla nebo galerie, je hlavní město přímo ideálním bydlením. Někdo dává přednost stávajícím bytům s historií. Pro další jsou nachystané moderní developerské projekty se slunnými byty.

Vackov jako dobrá adresa pro bydlení

Kdo chce bydlet blízko centra Prahy, jistě se dívá po bytech tuto podmínku splňují. Vackov v poklidné východní části Žižkova se nabízí jako vhodná adresa k bydlení. Vznikají zde nové byty Praha 3 podél ulice Malešické, které buduje společnost Metrostav Development. Za cíl si vzala postavit moderní bydlení pro současné potřeby lidí, mezi něž patří bydlení v kvalitní novostavbě blízko centra hlavního města, a přesto v klidné obytné zóně. 

Ulice Malešická je spojnicí mezi dvěma pražskými čtvrtěmi – Žižkovem a Malešicemi. Typická žižkovská zástavba se zde postupně mísí s moderními budovami a vytváří nový vzhled této oblasti. Mít jako trvalou adresu Vackov znamená bydlet na dobré adrese.

Vzdušné byty s lodžiemi i balkony

Na Vackově se žije dobře jednotlivcům i rodinám s dětmi. Dopravní obslužnost je na vysoké úrovni a taktéž občanská vybavenost, jež je jednou z důležitých předpokladů pohodové žití ve městě. Byty na Vackově jsou s dostatkem světla, a to díky architektonickému návrhu studia MS Architekti, kteří do svého projektu zapracovali lodžie, balkony i předzahrádky.

Byt s přístupem do venkovního prostoru pomocí balkonu působí vzdušně. Není nad to, když si svoji oblíbenou kávu nebo čaj můžete vypít na sluncem zalité lodžii a pozorovat život okolo sebe. Člověk má zároveň soukromí a současně ví, že žije obklopený lidmi, a nemá svíravý pocit osamělosti. Je to důležité zejména pro tzv. singles. Na Vackově však najdou svůj domov také rodiny s dětmi, na které developerský projekt také myslí.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *