Jak je důležité mít rychlý internet

internet

Mnozí z nás určitě ještě pamatují dobu, kdy se na internet připojovali pomocí telefonního vytáčení a hlídali si přitom každou minutu připojení, za kterou se platilo. Byl to pravěk internetu u nás. Čas pokročil a dnes je technologie již mnohem dále. K dispozici máme rychlý internet, který dovoluje rychlé stahování, a tím mít z něho lepší zážitky.

Co je to stahování a jaká rychlost je ideální

Pro stahování máme anglické označení download. Udává se v Mbit/s a představuje rychlost stahování dat. Obecně to funguje tak, že čím rychlejší stahování na svém domácím internetu máte, tím se méně načekáte na to, až se vám načte internetová stránka nebo se stáhne film, video či příloha e-mailu. S rychlejším downloadem je Mladá Boleslav internet svižnější a také práce na něm rychlejší. Určitě to sami znáte, jak je nepříjemné čekat, než se vám zobrazí stránka, kterou jste si zadali do vyhledávání.

Download a upload

Standard stahování dat se v České republice pohybuje okolo 100 Mbit/s. Pokud bychom se bavili o rychlosti odesílání neboli uploadu, bývá zpravidla nižší. I ona se měří v Mbit/s. Pro toho, kdo často streamuje videa na sociálních sítích, je i tato hodnota poměrně důležitá. Protože také zde platí, že čím rychlejší je odesílání, tím rychleji je možné data od vás poslat na internet.

Rychlý a stabilní internet

Pracujete-li v domácí kanceláři na internetu, hrajete počítačové hry, streamujete filmy či hudbu, pro každou tuto činnost potřebujete mít rychlý a stabilní Kolín internet, který vám to umožní. Není nic nepříjemnějšího, než když se vám videohra či filmy sekají. Je proto důležité si vybrat vhodného a kvalitního poskytovatele ADSL internetového připojení.

Můžete využít služeb Zrychluj.cz, která poskytuje své služby téměř po celé republice. Aktivace a instalace internetového připojení je zdarma, platíte pouze měsíční paušál za neomezený přenos dat. Výhodou je, že technickou pomoc máte k dispozici 24/7.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *