Kde nejlépe vybrat podlahu v Českých Budějovicích

Podlahy České Budějovice

Dobře zvolená podlaha zvýší komfort vašeho bydlení. Pomůže zateplit místnost a ušetřit tak energie, může být dobrou izolací proti hluku a hlavně doladí interiér esteticky. Jestliže si vyberete podlahovou krytinu se snadnou údržbou, zkrátíte si i čas potřebný na úklid.

Pokud  žijete v jižních Čechách a řešíte otázku nových podlah, rozhodně si prohlédněte nabídku Podlahy České Budějovice.

Široká nabídka podlah i služeb

Společnost Interiér Servis CB má dlouholetou praxi v zařizování interiérů a podlahy k němu neodmyslitelně patří. Správnou podlahovou krytinu si u nich nejen zakoupíte, můžete si dohodnout i profesionální pokládku.

Pokud si nejste jisti, jaká podlaha je vhodná do vašich prostor, navštivte prodejnu a využijte možnosti konzultace. Budete seznámeni se všemi vhodnými variantami podle vaší představy a ve vámi zadané cenové relaci. I pro váš domov najdou to nejlepší řešení.

Přírodní nebo umělá? Každá má své výhody

Dáváte přednost přírodním materiálům? Pak vás určitě osloví nabídka Dřevěné podlahy České Budějovice.

Třívrstvé parkety v dubového nebo ořechového dřeva v různých povrchových úpravách dodají vašemu interiéru luxusní vzhled a styl. Pokud využijete některou z pravidelných akcí, můžete si dřevěnou podlahu koupit za cenu vinylové. Finančně zajímavá varianta je podlaha dýhovaná – celodřevěná podlaha s dýhou z našich i exotických stromů. Překvapí vás, že od masivu je téměř k nerozeznání.

Své výhody mají i moderní materiály jako vinyl nebo laminát. Zaujmou cenou a jsou nenáročné na údržbu. Přesto vzhledem dřevo dokonale imitují, paleta barev a vzorů je dokonce větší.

Na stránce Vinylové podlahy České Budějovice se seznámíte se všemi výhodami, jaké podlaha z vinylu přinese i vám. Barevnost, způsob provedení či odolnost proti poškrábání, nárazu nebo například UV záření, jsou jen některé z nich.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *