Krásné plovoucí podlahy do vašich domovů

Krásné laminátové plovoucí podlahy pro váš interiér

Toužíte po krásné podlaze, která dodá vašemu interiéru elegantní moderní vzhled, a zároveň vám zpříjemní bydlení svými užitnými vlastnostmi? Laminátové plovoucí podlahy představují jedinečné spojení funkčnosti a pohledové kvality.

Oblíbená plovoucí podlaha pokaždé jinak

Plovoucí podlaha dlouhodobě patří mezi trendy v oblasti zařizování interiérů. Důvodů je hned několik:

  • snadná a rychlá pokládka, což plně odpovídá požadavkům současné doby
  • celá řada vynikajících užitných vlastností
  • elegantní moderní vzhled, který může mít mnoho podob

Plovoucí podlaha může být vyrobena z celé řady různých materiálů. Existují dřevěné, korkové, bambusové, ale také vinylové či laminátové plovoucí podlahy. Každá z nich má své specifické vlastnosti, které se vyplatí při volbě konkrétního materiálu zohlednit.

Nepodceňujte pokládání plovoucí podlahy

Všechny materiály, které se používají na plovoucí podlahy, mají jedno společné. K tomu, aby dobře plnily svou funkci, je nutné správně provedené pokládání plovoucí podlahy. Mnoho lidí se po přečtení reklamních materiálů o plovoucích podlahách domnívá, že snadnou a rychlou pokládku přeci zvládnou sami bez pomoci zkušených odborníků. Ovšem, jak dokazují zkušenosti, opak je nezřídka pravdou. Přestože pokládání plovoucí podlahy je ve srovnání s ostatními technologiemi mnohem snazší, měli by tuto práci provádět zkušení řemeslníci. Pokládání plovoucí podlahy se provádí v několika krocích. Poté, co vám plovoucí podlahu přivezou domů (a v případě rekonstrukce provedou demontáž stávající podlahy), připraví pro novou plovoucí podlahu podklad. Na tento podklad pak položí novou plovoucí podlahu.

Laminátové plovoucí podlahy – spojení funkčnosti a pohledové kvality

Laminátové plovoucí podlahy patří mezi nejoblíbenější plovoucí podlahy vůbec. Představují totiž dokonalé spojení funkčnosti a pohledové kvality. Laminátové plovoucí podlahy se vyznačují mimořádnou odolností, a to i vůči vodě, snadno se udržují, mají dobré antibakteriální vlastnosti, jsou vhodné pro podlahové vytápění a také pro alergiky (neboť ničí alergeny). A když k tomu všemu ještě přičteme krásný moderní vzhled, který interiérům dodávají, není divu, že jsou laminátové plovoucí podlahy nejprodávanější. Pokud si chcete dopřát komfort laminátové plovoucí podlahy také vy, nezapomeňte, že základem vaší spokojenosti je nákup kvalitní podlahy a kvalitně provedená pokládka.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *