Obývací stěna Maximus

obývací stěna

Hledáte-li vhodný nábytek do svého bytu, zkuste se zaměřit také na internetové obchody. Jejich výhoda je jednoznačná – nečekají vás žádné kilometry v nohách a namáhavé procházení velkými prostorami kamenných obchodů s nábytkem, protože vám bude stačit prolistovat nabídku na internetu. Přitom všechny důležité informace budete mít k dispozici.

Maximus – maximální užitek

Představujeme vám jednoho ze zástupců obývacích stěn, které se hodí i do menších prostorů, kam se pohodlně vejdou. Obývací stěna Maximus je vyrobená v moderním, poměrně minimalistickém stylu v kombinaci laminovaných LTD desek, kovu a skla. Celkově velmi příjemný dojem můžete ještě umocnit dokoupením LED osvětlení do obou vitrín.

Moderní minimalismus

Výrobci vsadili na zajímavě žíhanou barvu antický dub. Světle hnědá v teplém odstínu se bude výborně kombinovat s jinými barvami – nemusíte se bát ani studené modré použitou na stěny v obývacím pokoji. Součástí stěny Maximus jsou dvě prosklené vitríny – jedna nízká, druhá vysoká, RTV skříňka a polička. Rozměry celé sestavy jsou šířka 296 cm × výška 198 cm × hloubka 53 cm.

Praktické doplňky

Skříňky a šuplíky obývací stěny Maximus otevíráte pomocí kovových úchytů v tmavě hnědé barvě. Ty se velmi dobře drží díky svojí velkorysé šířce. Polička má jednoduchý tvar a stejnou délku jako RTV skříňka, což přímo vybízí k tomu, aby byla namontována na stěně nad ní.

Zkušený specialista na nábytek

Obývací stěnu Maximus vám může dodat internetový obchod Nábytek Natali s desetiletou zkušeností v oblasti prodeje. Specializuje se na kvalitní nábytek s minimem reklamací a zákaznický servis i po telefonu. Nevíte-li si rady s výběrem zboží, Nábytek Natali vám rád poradí. Obývací stěna Maximus se prodává v demontu za příznivou cenu necelých 12 tisíc korun, kterou můžete uhradit také prostřednictvím splátek.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *