Tipy, jak vybrat dokonalou sedací soupravu

sedací soupravy

Při volbě sedačky se projeví individuální požadavky. Přirozeně něco jiného od nového gauče bude očekávat mladý pár zařizující své hnízdečko lásky, zcela odlišné kritéria bude mít rodina s dětmi či starší pár. Vždy je třeba se rozhodnout nejen podle prvotního dojmu, ale klíčovou roli hraje kvalita, velikost a pohodlí. Ať už jste příznivci moderních až futuristických sedacích souprav anebo dáváte přednost staré dobré klasice, díky pestré online nabídce si tu svou vysněnou pohovku najde doopravdy každý.

Dostatečně široká sedací část

Máte-li v rodině malé děti, oceníte sedací soupravy s širokou základnou, kde se můžete i pohodlně vyspat či v neděli lenošit. U těchto sedaček je sedací část skutečně hluboká a často řešena tak, že se jednoduše zaboříte do polštáře či přisunete opěrku blíže k sobě. Moderní sedačky v sobě mohou mít zabudovaný třeba minibar, prostor pro knihy či malou pevnou plochu pro odložení talíře a skleničky. Trendy barvy jsou odstíny šedé, černá a bílá klasika a samozřejmě neotřelé barvy podle aktuálních trendů. Opomíjet byste ale neměli ani klasiku v podobě robustních sedacích souprav a kombinací sedaček a křesel. Byť na někoho působí nudným a starým dojmem, nabízí především pohodlné vstávání, zdravé sezení a jistotu, že vás neomrzí. Sedací souprava může být rovněž dostupná v několika variantách provedení a zpracování, třeba s odlišnou tuhostí, barevným čalouněním či doplňkovým sortimentem.

Sázka na jistotu

Sledujete-li zejména praktickou stránku zboží, pak si nenechejte ujít rozkládací sedací soupravy. Jsou opatřeny jednoduchým a přitom velice odolným mechanismem pro rozkládání gauče. Během několika tahů se vaše pohovka promění v letiště s plnohodnotnou lůžkovou částí. Otevírací mechanismus výrobci připravují na časté používání, proto ani po letech se nemusíte obávat vrzání či oslabené funkce. Pohovky s možností rozložení jsou ideální do menších bytů a všude tam, kde často necháváte přespat hosty a chcete jim poskytnout komfort bez omezení.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *