Výhody předokenních rolet

rolety

Exteriérové rolety zastávají ochrannou funkci a také mají výborné izolační vlastnosti. V následujícím článku jsme shrnuli hlavní výhody venkovních rolet, pojďte se s námi na ně podívat.

Výborné tepelně-izolační vlastnosti

S předokenními roletami ušetříte finanční prostředky za vynaložené energie. Mají výborné tepelně-izolační vlastnosti – v zimě zabrání úniku tepla, v létě naopak zastaví horké sluneční paprsky ještě před dopadem na okenní tabuli.

Skvělý zvukový izolant

Bydlíte u rušné křižovatky, frekventované silnice nebo na jiném hlučném místě? Venkovní rolety představují skvělý zvukový izolant, který nepustí do vaší domácnosti hluk zvenčí.

Ochrana před nepříznivými povětrnostními vlivy

Zatažené rolety chrání vaše okno a parapety před nepříznivými povětrnostními vlivy jako je déšť, kroupy nebo třeba sníh. Předokenní rolety se tak podílí na prodlužování životnosti okna a parapetu.

rolety

Ochrání proti dopadajícím slunečním paprskům

U předokenních rolet sice nelze regulovat intenzitu dopadajícího záření nakloněním lamel, ale je zde možnost nechat roletu staženou jen do určité části okna.

Pokud však potřebujete pro klidný a nerušený spánek absolutní tmu a k tomu ticho, s roletami to není problém.

Překážka pro případné zloděje

Příležitost dělá zloděje, nenechávejte proto nic náhodě. Předokenní rolety představují těžko zdolatelnou překážku pro případné lupiče, zvyšují tak ochranu vašeho majetku.

Široké spektrum dekorů a barevných variant

Na výběr je široké spektrum dekorů a barevných provedení. Pokud se vám nebude zamlouvat žádná ze základních variant, nabízí řada firem možnost nástřiku podle barevného vzorníku RAL.

Rozhodli jste se pro pořízení venkovních rolet a zvažujete, kde je nechat vyrobit? Zkuste využít pro objednání online konfigurátor. Stačí jej projít krok za krokem až k finální vizualizaci a v případě spokojenosti odeslat svou poptávku.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *