Vestavěná skříň ušetří místo v domácnosti

Vestavěná skříň

Zná to většina z nás… věcí v domácnosti přibývá a nám vyvstává otázka – kam s nimi? Člověk potřebuje nejen místo pro ukládání věcí, ale také k pohybu. Jak situaci vyřešit?

Vytvořte pro své věci dostatek úložných prostor

Vytvořte pro své věci dostatek úložných prostor a zároveň si ponechejte volný prostor pro pohyb. Ideální řešení představují vestavěné skříně. Pokud zvolíte vhodně jejich interiérové rozvržení, nebudete se sami stačit divit, kolik místa pro ukládání najednou máte.

Nenechejte atypické prostory ladem

Klasické skříně nejsou většinou přizpůsobeny atypickým prostorám. Bylo by škoda je nechat nevyužité. Vestavěné skříně na míru se přizpůsobí jakémukoliv výklenku ve vaší domácnosti. Ať už se jedná o roh místnosti, podkrovní byt nebo prostor pod schody, všechna tato zákoutí lze využít.

vestavěnka

Nebojte se využít celou výšku místnosti

Zajímá vás, zda je nějakým způsobem limitovaná výška vestavěnky? Maximální výška skříně by měla dosahovat maximálně 2,75 m. Pokud vás strop „pustí“ výše, je možné na skříň vyrobit nástavec. I s tímto nástavcem není doporučováno překročit celkovou výšku 3,05 m.

Malý prostor před skříní nepředstavuje problém

Vybrali jste pro svou vestavěnou skříň místo, ale ejhle… na otevírání dveří nezůstává příliš prostoru. V současnosti existuje několik způsobů otevírání skříňových dveří – klasické pantové, posuvné a nebo něco mezi, tj. skládací dveře. Mezi klienty se těší největší oblibě posuvné dveře, které nevyžadují žádný prostor před skříní, otevírají se totiž po kolejnici do strany.

Rádi byste si pořídili vestavěnou skříň, ale nemáte vůbec představu, jak může vypadat? Kdo si hraje, nezlobí, proto v sobě probuďte dětskou hravost a zvídavost a vytvořte si vestavěnku na míru. Pro její vizualizaci použijte online konfigurátor. S ním získá vaše skříň konkrétní podobu. Líbí se vám finální vzhled? Odešlete svou nezávaznou poptávku a vyčkejte na cenovou nabídku.

 

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *