Vyrovnávací efekt anhydritových podlah

lité podlahy

K podlahám přistupujeme jako k nezbytnému prvku domu či bytu, málokdo se ale zamyslí, jak důležitou roli podlaha hraje, protože ji vnímá jako samozřejmost. Ovšem kvalitně provedená a pečlivě srovnaná podlaha je pro komfortní bydlení naprostou nutností. Zapomínat bychom rovněž neměli ani na fakt, že podlaha by měla domov zdobit a chodit po ní by měl být opravdový zážitek.

Stop nerovným podlahám!

Zejména u starších staveb či bytů je častým problémem nerovná podlaha, kvůli které se musí podkládat nábytek nebo dveře. Výsledkem snahy o její vyrovnání pak bývá většinou vrzání, nezpevněná finální pokládka a nestabilní pocit pod nohama. Zapomeňte na jednoduché úpravy a raději se vrhněte na celkovou rekonstrukci, protože dnešní moderní technologie lité podlahy v kombinaci s materiály nejvyšší kvality vám zaručí, že vaše podlaha bude dokonale rovná a odolná!

Vyrovnání podlahy zajímá hlavně majitele starších budov, objektů, kanceláří nebo veřejných prostor, jako jsou školy či nemocnice. Nevyhnete se mu ale ani při stavbě novostavby rodinného domu nebo bytových či půdních prostor. Drtivou většinu podlah dnes tvoří betonové podlahy, které jsou postupně nahrazovány moderními anhydritovými podlahami se samonivelačním účinkem. Mají mnoho benefitů, které ocení opravdu každý. Díky jejich speciální technologii zpracování trvá jejich realizace například v rodinném domě pouze jeden den a již další den můžete po podlaze bez obav chodit.

Obraťte se na odborníky

Pokud zvažujete investici do podlahového vytápění, je anhydritový potěr jasným favoritem. Anhydritové podlahy se totiž velmi dobře a rychle prohřívají a vyznačují se skvělou tepelnou vodivostí. Jestliže si ale nejste jisti s pokládkou nebo konečným výběrem podlah, obraťte se na profesionály, díky jejichž zkušenostem a nabízenému poradenství zajistíte vylití samonivelační směsi i pokládku finální podlahové krytiny. Skvělým partnerem pro vaše podlahy bude zaručeně firma Anhypodlahy, s.r.o., která působí po celé republice.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *