Zařizujeme ložnici kvalitním nábytkem z masivu

659720d9a36218c434c9191b2b5c5bdc.image.320x240Při zařizování interiéru nelze opomenout na žádnou místnost. Každá místnost v bytě má pro bydlení svůj význam, ať už je to kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, koupelna nebo ložnice. Pokud se chystáte pořídit nábytek do nové ložnice, i v tomto případě je dobré se zaměřit na kvalitu. Možná se vám může zdát, že do ložnice není potřeba tolik investovat. Přece zde jen spíte a nikomu ji nevystavuje na obdiv. Většinou se schovává za zavřenými dveřmi a pokud přijde nějaká návštěva, do ložnice ji nepouštíte. To je sice pravda, ale v ložnici trávíme třetinu života, a to spánkem.

Právě během spánku čerpáme nové síly do dalšího dne. Ložnici tvoří zejména postel, která nám musí poskytnout dostatek pohodlí a dbát na náš zdravý spánek. Proto se vyplatí pořídit postel z masivu, ze dřeva, které je kvalitní, pevné, stabilní a naprosto přírodní. K posteli se hodí dva noční stolky, kam lze umístit třeba lampičku a odkládat různé nutnosti, které potřebujeme mít po ruce. Mezi další nábytek do ložnice patří šatní skříně. Jestliže nemáte možnost mít zvlášť šatnu na veškeré oblečení, i šatní skříně v ložnici by měly být z materiálu, který je zdravotně nezávadný, čímž je masiv. Obecně musí šatní skříně pojmout mnoho oblečení a právě masiv vám zajistí, že budou šatní skříně maximálně pevné a budou vám sloužit mnoho let.

Když to tedy shrneme, postel, šatní skříně i noční stolky jsou součástí vybavení ložnice. Masiv, jak už jsme se zmínili, je do ložnicí velice vhodný. Jelikož se jedná o přírodní dřevo, ložnice z masivu bude vyzařovat příjemnou atmosféru i klid. Oceníte i vůni dřeva, které má své kouzlo. Nábytek z masivu může být zhotoven z borovicového, olšového nebo třeba i z březového dřeva. Lze zvolit variantu klasické přírodní barvy či je možné nábytek upravit do požadovaného odstínu. Masivní dřevo se hodí do rustikálních i moderních interiérů.

Jestliže nechcete kupovat jednotlivé kusy nábytku zvlášť, k dostání jsou ložnicové sestavy, které obsahují postel, noční stolky a šatní skříně. Tak budete mít všechen nábytek v jednom stylu. Dokoupit lze i další samostatné prvky nábytku do ložnice z masivu. Dopřejte své ložnici to nejlepší. Tato místnost slouží právě vám a vy se zde musíte cítit dobře a hlavně spát ve zdravém prostředí.

Sdílet článek

3 thoughts on “Zařizujeme ložnici kvalitním nábytkem z masivu

  1. Souhlasím, není nad dřevěný nábytek z masivu. My máme postel z Ikea a je to noční můra. Vrže, sotva se člověk pohne…

  2. Dobrý den,
    slišela jsem, že jitona dělá moc pěkné ložnice, ale nejsem si jistá, jestli jsou dost masivní. Nemáte s tím zkušenost ? Moc se mi líbí rothwell.cz/Loznice-OLE-Jitona-1 ale nejsem si jistá, jestli my vydrzí. díky :)

  3. Zajímavý článek. Doporučiji kupovat celé sestavy, protože s dokupováním doplňků ve stejném stylu bývá občas problém.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *