Zlaté ruce podlaháře, kvalitní materiál a moderní technika

izolace podlahy

Nedaří se vám sehnat zkušeného řemeslníka, který odvede čistou a kvalitní práci? Hledáte profesionály zabývající se zhotovením podlah při rekonstrukci bytu nebo u novostavby? Abyste předešli neodborným stavebním zásahům a z nich vyplývajícím nerovnostem, je zapotřebí najít mistry svého oboru. Základ řemesla však nespočívá pouze v šikovných rukou dělníka, ale rovněž v použití kvalitního materiálu a techniky.

Betonové a anhydritové podlahy bez nerovností

Výstavba betonové podlahy zahrnuje několik dílčích kroků, bez nichž by výsledný efekt nesplnil očekávaní. Počáteční příprava se opírá o výrobu betonové směsi, která musí mít akurátní konzistenci, aby se následně pomocí speciálního čerpadla dostala do příslušného objektu. Může se jednat o novostavby rodinných domů, komerční a administrativní budovy i objekty pro veřejnost. Nejdůležitější částí je precizní zahlazení plochy pomocí elektrické hladičky. Zanedbání tohoto úkonu by se projevilo nerovnostmi na zvolené podlahové krytině. Též správně provedená izolace podlahy ovlivňuje její celkovou životnost, náklady na vytápění a hladinu hluku. Ke každé stavbě je potřeba přistupovat individuálně a vybrat co nejideálnější materiál.

Kromě tradičních betonových podlah se uplatňují i anhydritové podlahy, jejichž základem je samonivelační směs podílející se na vytvoření perfektně rovného povrchu. Lité anhydritové podlahy lze umístit všude tam, kde nehrozí zvýšená vlhkost. Používané suroviny a potěry splňují normy týkající se navrhování a pracovních postupů při pokládce podlah.

Zvolte si správnou firmu!

Nejlepší je vyhledat firmu s nabídkou komplexních služeb zahrnujících předchozí konzultaci s klientem, důkladné zaměření a poté realizaci smluvených služeb. Před zahájením stavby získáte informace o ceně materiálu. Vyberte si společnost s tradicí a dobrým jménem, neboť podlaha musí vydržet léta. Stavební práce probíhají v rámci celé České republiky, vezměte to také hezky od podlahy!

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *