Bedřichov zažívá developerský boom

chaty Bedřichov

Když si budete chtít udělat turistický výlet do Jizerských hor, můžete jako výchozí bod využít obec Bedřichov v okrese Jablonec nad Nisou. Ten je pro celou řadu turistů a cyklistů místem, z něhož vyrážejí po horských cyklostezkách na celodenních výpravách. Není proto divu, že v současné době Bedřichov zažívá poměrně velký developerský boom. Bydlet o víkendu blízko krajského města uprostřed krásné přírody je snem mnohým lidí.

Apartmány v Bedřichově

Bedřichov se stal pro developery zajímavým místem. Je blízko krajského města Liberce stejně jako okresního města Jablonce nad Nisou. Zde pracuje celá řada zdejších obyvatel. Zároveň je jen necelou hodinu a půl cesty vzdálený od hlavního města. Výstavba apartmánů v Bedřichově je proto celkem logická. Ostatně je o ně velký zájem. Například apartmány z projektu Hašlerka jsou už všechny prodané. K dispozici jsou i apartmány přímo v Bedřichově na sjezdovce, které jsou jako dělané pro milovníky zimních sportovních aktivit. Mohou v nich najít svůj druhý domov a možnost trávení volného času o víkendech a ve volné dny.

Brána do Jizerských hor

Spousta Pražáků s chutí dá vale městu a čas volna stráví v hezké přírodě. Proto třeba hledají vhodné ubytování. Bedřichov jim nabízí možnost vlastnit svůj druhý byt, a mít tak něco jako chatu. Zde si odpočinou daleko lépe než ve velkoměstě. Bedřichov má krásnou přírodu a v okolí celou řadu turistických tras, na které je možné vyrazit pěšky nebo na kole.

Bedřichov je rájem pro turisty

Kromě stálých obyvatel hostí Bedřichov i hodně pravidelných návštěvníků, kteří v něm hledají klid a možnost se věnovat svým oblíbeným fyzickým aktivitám ve volné přírodě. Kdo chce, využije k ubytování zdejší chaty. Bedřichov má i vlastní rozhlednu Královku s vyhlídkovou plošinou ve výšce 20,5 metru, kam vede 102 schodů. Odtud je krásný výhled na Jizerské hory, Krkonoše, Polsko, Německo, Český ráj, Ještěd i Jablonec nad Nisou.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *