Okna a dveře budoucnosti

Hliníková okna

Čeká vás rekonstrukce bytu či domu? Chcete uspořit peníze za energie a už vás nebaví stará okna vylepšovat různými zarážkami a těžkými závěsy, aby únik tepla nebyl tak znatelný? Nabízí se ještě jiné řešení – je sice cenově dražší, zato rozhodně dlouhodobě efektivní cestou pro vaše spokojené bydlení, snížení účtů za energie a zhodnocení vaší nemovitosti. Pusťte se do výměny oken, a bude-li to nutné, též dveří.

Nová okna z hliníku

Hliníková okna jsou trendem současnosti a lze s naprostou jistotou říct, že jejich popularita bude růst i v dalších letech. Hliník je sice oproti tradičním plastovým řešením dražší, nabízí však řadu výhod a benefitů, což nemá žádný jiný materiál. Hliník je velmi lehký, odolný a prakticky nenáročný na údržbu. Díky lehkosti a formovatelnosti jej využívají milovníci originality na velkoformátová i atypická okna. Komerční budovy a nákupní centra pracují výhradně s hliníkem. Díky tomu vznikají velké prosklené pasáže v nadčasovém vzhledu. Hliníkové fasády mohou vzniknout i u vás doma! U rodinných domů jsou žádané rovněž hliníkové dveře, jež mohou být opět ojedinělého vzhledu, například s různými průhlednými částmi či okýnky nebo v moderním širokém provedení, což dodává celému domu na majestátnosti a nedobytnosti. Za nabídkou hliníkových oken a dveří stojí například ryze česká výrobně-obchodní společnost, která má ve svém portfoliu i další užitečné produkty.

Bezpečnost budov na prvním místě

Potřebujete-li zhodnotit bezpečnost na svém pracovišti, v průmyslových halách a výrobních podnicích, obraťte se na specialisty, s nimiž vyřešíte třeba požární odvětrávání a stejně tak střešní světlíky pro získání maximálního světla do těžko dostupných míst. Díky první zmiňované službě odvětrávání zabezpečíte přirozený odvod kouře a tepla (ZOTK) a stejně tak udržíte únikové a přístupové cesty bez kouře. Svěřte se do rukou zkušených profesionálů a zabezpečte svůj podnik i domov špičkovými produkty za výjimečné ceny.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *