Povlečení a další bytový textil – praktické doplňky pro hřejivý domov

závěsy

Ať už máte bydlení v moderním designu či vyznáváte tradiční prvky v domácnosti, pak zajisté sledujete aktuální trendy bytového textilu. A snažíte se jít s dobou, abyste bydleli podle svých představ a následovali domov podle vlastních představ. S tím vám pomohou i sebemenší detaily, jako jsou nástěnné dekorace i solitérní kusy nábytku. O velkou parádu se ale postarají i maličkosti, s nimiž oživíte starší nábytek či se budete probouzet jako na obláčku.

Začnete v ložnici

Jestliže vám ložnice slouží pouze k ukládání ke spánku, pak zde pravděpodobně trávíte nejméně času, ovšem velmi cenného času, kdy potřebujete odpočívat, nabrat novou energii a relaxovat, popřípadě si užívat intimní chvilky. Proto je velmi důležité, aby se vám nejen krásně usínalo, ale též jste měli dostatek soukromí. S tím pomohou záclony. Tento nepatrný doplněk dá vale zvídavým pohledům sousedů, a přidáte-li ještě navíc závěsy na okna, máte jistotu soukromí i lepších izolačních vlastností oken. Těžké závěsy jsou jasnou volbou v zimních měsících, neboť skvěle udržují teplo a navíc poslouží i proti nadměrnému hluku z ulice.

Hotové závěsy pak můžete jednoduše instalovat i do dětského pokoje nebo ostatních místností. Populární hotové voálové záclony mohou mít jemný dekor, popřípadě výrazné výšivky či žakárové vzory nebo výraznější lemování. V dětském pokoji vynikne záclona s dětskými hrdiny, zvířátky, nebo typicky dětskými motivy, do atypických obloukových oken pak můžete vybírat záclony v perfektním střihu.

Online pohodlné nákupy

Vkusný bytový textil můžete vybírat z pohodlí vašeho gauče a plánovat, čím svůj interiér oživíte. Například do koupelny zvažte nové předložky sladěné se sadou ručníků, využijte širokého výběru textilních doplňků do kuchyně pro perfektně prostřený stůl a nezapomeňte i na metrový textil, s nímž vykouzlí každá šikovná hospodyňka dokonalé doplňky.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *