Stěhování podle znamení zvěrokruhu. Jak k této výzvě podle hvězd přistupujete?

stěhování v Ostravě

Máte před sebou stěhování v Ostravě a nejste si jistí tím, jak to vlastně zvládnete? Přijde vám, že to bude příliš náročné nebo se obáváte toho, že to zabere až příliš mnoho času? To, jak se budete k přesouvání krabic stavět můžete hravě zjistit. Napoví vám totiž hvězdy. Stejně jako podle znamení horoskopu poznáte, jak budete přistupovat například k zařizování bytu, můžete také zjistit, jestli je pro vás stěhování oblíbenou či méně příjemnou činností.

Berani to berou za společenskou událost, Býci nemají rádi změny

Pokud jste se narodili ve znamení Berana, pak je pro vás stěhování spíše takovou společenskou akcí než nepříjemností. Jste totiž velmi společenští a je pravdou, že jakožto ohnivé znamení si pozvete partu přátel, aby vám s tím pomohli. Nakonec to skončí mejdanem v novém příbytku, objedná se pořádná pizza a také něco k pití. A záhy na stěhování budete vzpomínat s úsměvem na rtech a radostí v srdci.

Býci na druhou stranu nejsou tak odvázaní jako Berani. Pro ně je stěhování spíše za trest než za odměnu. Nemají totiž rádi změny, proto je pro ně změna jejich bydliště velmi stresujícím obdobím, které neradí zvládají. 

Ceník stěhování najdete zde: www.stehovanirambo.cz/cenik-stehovani/

Blíženci to berou vážně a emotivně, pro Raky je stěhování stres

Je velmi zajímavé, jak ke stěhování různá znamení zvěrokruhu přistupují. Například Blíženci nejsou zrovna fanoušky tohoto kroku, protože to pro ně znamená velmi emotivní, slzavé období. U tohoto znamení trvá stěhování z bodu A do bodu B velmi dlouhou dobu, protože se automaticky zaplétají do pavučiny nostalgie, prochází si všechny fotky a snaží se do své mysli vštěpit tuto část života, kterou strávili v tomto příbytku.

Co se týče Raků, ti ke stěhování přistupují poměrně negativně. Podobně jako pro Býky je změna bydliště pro Raky velmi stresujícím obdobím. Prostor, ve kterém žijí, je totiž pro ně velmi důležitý. Berou ho za přístav, který je pro ně zároveň symbolem bezpečí. A bohužel tím, že se mění jejich bydliště se tím narušuje pomyslná kotva. Raci tím pádem ztrácí schopnost rozhodovat se a velmi často v polovině stěhování na celý proces rezignují.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *