Stylové vestavěné skříně? Víme, jak na to

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně se staly synonymem pro užitečné pojetí úložného prostoru. Mohou zasahovat dokonce až do stropu, aniž byste potřebovali stoličku k tomu, ať si podáte jejich obsah. Jak to ale je s jejich designem? 

Uniformita? V žádném případě

Mnoho lidí si již nechalo vytvořit vestavěné skříně, které rozhodně nepřipomínají uniformitu, kterou znáte z obchodních řetězců. Tento typ skříní sice potřebuje využít úložný prostor co nejvíce, stále se ale může stát prvkem vhodným do bytové architektury. Stolařství v Ostravě realizuje individuální řešení po celé naší republice. S jejich postupy se tak můžete snadno zasadit o to, aby byla skříň přesně ve stylu, který si pro sebe přejete. 

Přejete si hru se světly? 

Vestavěné skříně lze pojmout zcela unikátně. V rámci malých bytových prostor se zasadí o to, aby co nejvíce prosvětlily danou místnost. To se děje nejen pomocí konkrétních osvětlovacích prvků, ale také díky správně zvoleným zrcadlům. Opticky se vám tak může podařit zvětšit danou místnost a zasadit se o to, aby úložný prostor nebyl na první pohled žádnou překážkou. 

Barevné přání lze vždy splnit

I takové interiéry, které dbají na přesnou stylovou linii, si mohou pořídit vestavěné skříně. Pomocí kombinace barev nebo materiálů docílíte skutečně působivé podoby nábytku, který má sloužit především k praktickým účelům. Retro domácnost, vintage, Provence, nebo třeba industry styl – to vše dokáže skvěle začlenit tento typ skříní do svých interiérů. 

Do úrovně očí

Již dávno neplatí, že skříně až po strop jsou nepraktické. Naopak. Nyní se instalují chytré systémy, se kterými se vám podaří na maximum využít veškerý prostor skříně. Zatímco ve spodní části šatníku bude prostor pro police, nahoře se umístí oblečení na ramínkách. Pouhým tahem za šatní tyč si přitom visící oblečení přivoláte k sobě – přímo do úrovně vašich očí. Co si dnes vezmete na sebe? 

Skříně se stanou bytovým prvkem, který si zamilujete.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *