Velký výběr dveří a oken nejen z PVC nabízí Triogas

PVC dveře Vsetín

Rekonstruujete nebo stavíte? Dříve či později přijde na řadu výběr oken a dveří. Ty dokáží svou podobou i materiálem ovlivnit celkový dojem z bytu nebo domu, proto byste si na jejich výběru měli dát záležet.

Přestože je design důležitý, mnohem podstatnější je kvalita výrobku. Ve Vsetíně existuje firma Triogas, která spolupracuje s německými i rakouskými společnostmi a dodává kvalitní okna a dveře. Rozhodně stojí za to jejich nabídku alespoň omrknout!

Plastové, nebo hliníkové? Se skleněnou výplní, nebo bez?

PVC dveře Vsetín na sebe mohou vzít mnoho podob a každý zákazník si tak může vybrat podle vlastních preferencí. Navíc je u těchto typů dveří vyrovnaná miska vah, kdy je na jedné straně kvalita a na druhé cena, takže spokojený může být takřka každý.

Dveře jsou v nabídce v různém barevném provedení, v zajímavých imitacích dřeva. Vybírat můžete ze vzorníku německých profilů Aluplast, u nichž je zaručena stálá barevnost a vysoká variabilita barev. Na výběr máte také ze skleněných výplní. Přejete si kruhové, čtvercové, dlouhé obdélníky nebo složitější tvary připomínající listy či květiny? Může být! A není to jen tvar skleněné výplně, který si můžete zvolit. Vsetín PVC dveře nabízí dvojskla nebo dokonce trojskla, a to navíc v několika barevných odstínech. Sáhnete po mléčné, chinchile nebo kůře?

Co všechno ještě Triogas nabízí?

Kromě toho, že si můžete pořídit okna nebo dveře, společnost se věnuje také zimním zahradám a terasám. Jsou schopni vám na zakázku vyrobit kované ploty a brány přesně podle vašich představ. Vrata a stínící techniku dodávají výhradně od českých nebo slovenských výrobců, kteří na trhu nejsou žádným nováčkem.

Součástí služeb je samozřejmě montáž, demontáž i potřebná zednická práce. Firma spolupracuje s odborníky z oborů a vy tak najdete celý servis pod jednou střechou.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *