Důvody, proč pořídit cestovní postýlku

Rádi cestujete? Víte o tom, že se cestování nemusíte vzdávat ani po příchodu miminka do vaší rodiny? Miminko sice potřebuje nejen v noci, ale i přes den pravidelně spát a odpočívat, ale i přesto je cestování s moderními pomůckami jednoduché. Nenahraditelnou součástí na cesty je cestovní postýlka. V dnešním článku se podíváme, proč cestovní postýlku pořídit.

Máte-li malinké miminko, pak vás nadchne cestovní postýlka, u níž je možné polohovat závěsné lůžko do dvou úrovní. Díky tomu nebudete muset pro dítě sahat až na dno postýlky. Vyšší úroveň lůžka je mnohem praktičtější. Některé cestovní postýlky jsou opatřeny také přebalovacím pultem a praktickou kapsou, do které dáte všechny potřebné pomůcky pro miminko.

Na trhu jsou k dostání cestovní postýlky s různou nosností. Některé mají nosnost pouze 8 kg, jiné snesou nosnost až 15 kg a podobně. Cestovní postýlka se skládá ze síťoviny, přičemž je nejlepší černá barva, protože přes černou síťovinu dítě lépe vidí než přes bílou. Vybírat můžete nejen podle vzhledu a nosnosti, ale i velikosti. Záleží na tom, do kolika let má dítě cestovní postýlku používat.

Je důležité vybrat také správnou matrac. Bez pohodlné matrace se vaše dítě dobře nevyspí. Na trhu jsou k dostání různé typy matrací, přičemž se nedoporučují pružinové matrace. Zvolte spíše latexovou či kokosovou. Tyto matrace nabídnou dítěti maximální pohodlí. A navíc matraci můžete používat nejen v cestovní postýlce, ale také v dětské postýlce, kterou máte v ložnici.

Výhody cestovní postýlky

  • Cestovní postýlka se dá složit.
  • Cestovní postýlka má nízkou hmotnost.
  • S cestovní postýlkou se dá snadno manipulovat.
  • Cestovní postýlka nabídne dítěti v noci pocit bezpečí.

Myslete na zdraví svého dítěte

Ale s cestováním je spojena také změna prostředí. Někdy se stává, že dítě onemocní, zejména má-li oslabenou imunitu. Pro takové případy byste měli mít kolostrum, což je doplněk stravy, který je pro dítě jako stvořený. Kolostrum obsahuje řadu vitamínů a důležitých látek, které podporují obranyschopnost jak dítěte, tak i dospělých. Udělejte pro své dítě maximum.

Sdílet článek

One thought on “Důvody, proč pořídit cestovní postýlku

  1. Mohu se zeptat v jakých cenových relacích se v těchto případech pohybujeme?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *