Obývací stěna – současnost či starožitnost z dob našich prarodičů?

obyvak

Každý člověk v životě čelí složitému úkolu – zařízení bydlení. Ústřední místností celého bytu či domu obvykle bývá obývací pokoj, který nikdy nemá pouze jedno využití. Je to místo, kde trávíme čas s rodinou a přáteli, odpočíváme či zde máme i ložnici. Z důvodu jeho multifunkčnosti je nutné věnovat velkou pozornost jeho zařízení.

Neznám nikoho, kdo by chtěl trávit svůj volný čas v místnosti, ve které se necítí dobře. ZDE je uvedeno, na co se zaměřit při zařízení pokoje.

Obývací stěna je velice zajímavou možností pro řešení prostoru a využití obýváku. Asi každý si vzpomene na stěnu, která byla přítomna v bytech našich prarodičů či rodičů a v malém panelákovém pokoji zabírala velkou část obytné plochy. K našemu štěstí současný nábytkářský průmysl nabízí nepřeberné množství různých typů obývacích stěn. V porovnání se svoji předchůdkyní je v dnešní době upřednostňována stěna menších rozměrů a lze můžeme ji umístit do každého pokoje.

Fantazii se meze nekladou – ani u obývací stěny

S ohledem na různost obývaných prostorů je přizpůsobena i variabilita obývacích stěn, které jsou založeny na minimalismu a vzdušnosti. Prostor tedy příjemně otvírají a prosvětlují. Velkou výhodou je „poskládání si“ obývací stěny podle našeho vkusu.

V nedávné době jsem zařizovala pokoj ve velmi malém bytě, k dispozici jsem měla pouhé 2×2 metry. Otevřená část obývací stěny nejenže dodala místnosti odkládací prostor, ale opticky místnost zvětšila a otevřela. K tomuto je vhodné zvolit i správný odstín a dekor.

Výběr stěny může být i noční můrou, spousta e-shopů bohužel nepoužívá filtry k tomu, aby si zákazník mohl vybrat např. požadovaný odstín, a je nucen projít všechny typy stěn. Firma T-Nábytek dokázala pružně reagovat na své zákazníky nejen kvalitními výrobky, ale i přehledností a praktičností e-shopu a intuitivním procesem výběru, který je zakončen dopravou zdarma a velkým množstvím doplňkových služeb.

Vyberte lehce svoji obývací stěnu ZDE.

Chci vybrat obývací stěnu

V případě, že plánujete využití funkčnosti a designu moderních obývacích stěn je k dispozici nepřeberné množství stránek, které jsou tomuto tématu věnované. ZDE naleznete mnoho informací, které pomohou s koupí Vaší obývací stěny.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *