Pohodlné sedačky na míru Praha

sedačky na míru

Obývací pokoje bývají hodně využívané na společná setkání, ale také k pohodlnému posezení. K tomuto účelu se vždy hodí komfortní sedací souprava v kvalitním provedení.

Sedačky Praha do každého interiéru

Každý miluje jiné vybavení a styl interiéru, proto je dobré vědět, že sedačky Praha se nabízejí v několika modelech, kdy si navíc vyberete z mnoha pestrých i jednobarevných potahů. Nezáleží na tom, zda potřebujete moderní, klasický či výstřední kus, jistě narazíte na ideální kousek. Každodenní používání znamená zátěž, proto se zaměřte na takovou značku, kde se zaručuje vysoká odolnost proti tahu a náporu. Konstrukce a potahové materiály by neměly měnit svůj tvar a nepodléhat snadnému poškození. Ano, není příjemné se posadit do hluboké propadliny, chce to výdrž, i když si tam sedne několik lidí najednou denně.

Sedačky na míru podle vašich představ

Někdo nemá to štěstí, aby měl obývák tak prostorný, že do něho nastěhuje jakékoliv rozměry nábytku. V případě menších bytů je dobré si změřit prostor, který máte k dispozici. Následně lze požadovat sedačky na míru, aby se vám tam bez problémů nasoukaly. Probíhá to tak, že si vyberete z nabídky a rozměry se následně upraví podle vašich dodaných. Nechybí možnosti výběrů sestav, potahů a barev. Nevíte si rady? Potom navštivte showroom, kde jsou připraveni odborníci vám dobře poradit.

Sedačky se záruční dobou

U sedačky zhotovené na míru se cenu dozvíte, až si vyberete konkrétní druh, barvy nohou, záhlavníky, polštáře a jiné doplňky. To vše ovlivní celkovou hodnotu. Počítejte se záruční dobou čtyři roky na kostru sedačky a dva roky na jiné komponenty, které obsahuje. Dodání se uskutečňuje v termínu od šesti do deseti týdnů. Výroba zabere víc času u atypických kusů, proto je dodávka stanovena na několik týdnů. Datum rozvozu bude předem oznámeno telefonicky nebo esemeskou.

Sdílet článek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *